18 січня масовий страйк у варшавських приміських поїздах

18 січня масовий страйк у варшавських приміських поїздах

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

18 січня розпочнеться широкомасштабний страйк, який паралізує роботу Варшавської приміської залізниці (WKD), що вплине на поїздки між Варшавою та її околицями, повідомляє the-warsaw.

Причиною страйку є вимога профспілки машиністів підвищити базову заробітну плату на 800 євро після кількох раундів переговорів. Початкові переговори виявилися безрезультатними, що призвело до законного попереджувального страйку 15 листопада 2023 року. Оскільки це не дало результатів, лідер профспілки Славомір Чентковський оголосив про майбутній повномасштабний страйк.

Чентковський заявив: “Страйк – це наш останній засіб. Ми намагалися його уникнути, сподіваючись, що роботодавець зрозуміє потреби своїх працівників”. Незважаючи на сподівання на вирішення конфлікту до 18 січня, рішення про загальний страйк є остаточним.

Вплив страйку на пасажирів є невизначеним, але повна зупинка поїздів WKD є ймовірною. Чентковський підкреслює, що страйк триватиме доти, доки не буде досягнуто угоди з керівництвом. Оскільки переговори зайшли в глухий кут, профспілка розглядає загальний страйк як єдиний вихід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *