Амстердам запровадить найвищий туристичний податок в ЄС у 2024 році

Амстердам запровадить найвищий туристичний податок в ЄС у 2024 році

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Амстердам має намір значно підвищити туристичний податок у 2024 році, що зробить його найвищим у Європейському Союзі (ЄС). Про це оголосила фінансовий директор міста Хестер ван Бюрен, повідомляє Dutch News.

Відповідно до запропонованих змін, туристичний податок на проживання в Амстердамі зросте до 12,5% від вартості готельного номера. Пасажири круїзних лайнерів також побачать збільшення: податок становитиме 11 євро з людини, порівняно з 8 євро. В середньому туристи платитимуть 22 євро за ніч замість нинішніх 15 євро за номер вартістю 175 євро. Це ставить Амстердам на четверте місце у світі за ставками туристичного податку.

Спочатку міська адміністрація Амстердама планувала менш радикальне підвищення податків, але обрала більш рішучий підхід. Загалом місто планує отримати 65 мільйонів євро доходів від туристичного збору наступного року.

За словами Хестер ван Бюрен, підвищення податку навряд чи вирішить проблеми, пов’язані з надмірним туризмом, але зміцнить фінанси міста. Збільшення доходів допоможе Амстердаму впоратися з проблемами, пов’язаними зі зростаючою популярністю міста серед туристів.

“Нам також доводиться мати справу з одноденними туристами. Звичайно, ми не можемо поставити турнікети, щоб не пускати нікого в місто, але ми маємо намір вивчити способи змусити одноденних туристів платити щось на кшталт міського податку”, – заявила Хестер ван Бюрен. Цього року Амстердам очікує прийняти 20 мільйонів туристів, багато з яких приїжджають лише на один день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *