Airbnb: ваучеры для украинских беженцев

Безкоштовне житло від Airbnb для українців

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Платформа United for Ukraine відновила програму пошуку житла в Європі для українських біженців. За новою програмою сім’ям надаватимуть житло до 30 днів, взяти учать можна до 31 грудня 2023 року.

Нагадаємо, раніше компанія Airbnb співпрацювала з організацією Nova Ukraine та надавала ваучери до 1400 євро для українських біженців, які опинилися закордоном після 20 лютого. Також Airbnb співпрацювала з United4Ukraine і раніше, та допомагала українцям з пошуком житла в Європі.

Хто може взяти учать у програмі?

Житло надається лише сім’ям з дітьми на термін від 7 до 30 днів. Взяти участь можуть лише ті особи, які раніше не користувалися послугами United for Ukraine.

Як взяти участь і отримати тимчасове житло?

Залишити заявку можна онлайн на платформі United For Ukraine у розділі “Знайти тимчасове житло”. В заявці необхідно надати наступну інформацію:

  1. Кому, де і на який термін потрібне житло.
  2. Підтвердження, що родина шукає житло, бо виїхала з України через війну (зробити це можна за допомогою українського паспорта, дозволу на роботу чи посвідки на проживання в Україні).
  3. Штамп у паспорті, що сім’я покинула Україну після 24 лютого 2022 року.

За допомогою платформи United for Ukraine у партнерстві з Airbnb тимчасовий прихисток змогли знайти понад 12 тисяч українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *