Будьте в курсі: Майбутні страйки в Європі, які можуть вплинути на ваші плани подорожей
Фото: pixabay

Будьте в курсі: Майбутні страйки в Європі, які можуть вплинути на ваші плани подорожей

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Плануєте подорож по Європі? Будьте в курсі майбутніх страйків у різних країнах, які можуть вплинути на ваші плани. Страйки часто призводять до скасування рейсів, затримок і перебоїв у роботі громадського транспорту. Нижче привели список де будуть страйки та їхній потенційний вплив:

Італія 🇮🇹

  • 19 травня: заплановано страйк працівників наземних служб та співробітників деяких авіакомпаній, зокрема Air Dolomiti, Volotea, American Airlines та Emirates. Це може призвести до перебоїв у роботі аеропортів та деяких рейсів. (Джерело: Crisis24)
  • 26 травня: Очікується, що в Італії відбудеться загальнонаціональний загальний страйк, який може вплинути на роботу громадського транспорту по всій країні. Мандрівникам слід передбачити можливі перебої в роботі транспорту і відповідно скоригувати свої плани. (Джерело: Crisis24)

Бельгія 🇧🇪

  • 22 травня: Головний транспортний оператор Брюсселя, STIB-MIVB, повідомив про можливі перебої в роботі громадського транспорту. Мандрівникам слід бути готовими до затримок або коригування своїх маршрутів. (Джерело: The Brussels Times)

Великобританія 🇬🇧

  • 25-26 травня: У лондонському аеропорту Хітроу заплановані страйки співробітників служби безпеки, що особливо вплине на роботу терміналу 5. Пасажирам, які подорожують у цей період, слід очікувати затримок або змін у розкладі своїх рейсів. (Джерело: The Guardian)

Іспанія 🇪🇸

  • 22-23 травня, 25-26, 29-30 травня, 1-2 червня: Іспанська профспілка пілотів SEPLA оголосила про страйки на багатьох базах авіакомпаній Air Europa, Ryanair та Easyjet. Ці страйки можуть призвести до скасування або перенесення рейсів. Мандрівникам рекомендується перевіряти інформацію у своїх авіакомпаніях. (Джерело: Crisis24)

Франція 🇫🇷

  • 6 червня: Очікується, що протести проти пенсійної реформи у Франції продовжаться. Хоча вплив на транспортні послуги залишається невизначеним, попередні страйки спричинили скасування авіарейсів та поїздів, а також тимчасове закриття популярних туристичних об’єктів у Парижі. Мандрівникам слід бути в курсі подій і враховувати можливі перебої при плануванні своїх поїздок. (Джерело: France 24)

Плануючи свою подорож, важливо враховувати ці потенційні перебої і вносити необхідні корективи у свій маршрут. Слідкуйте за останньою інформацією щодо страйків і перевіряйте будь-які зміни або альтернативні варіанти подорожей до вашого від’їзду.

Не забудьте передбачити додатковий час для подорожі, мати плани на випадок непередбачуваних обставин і залишатися гнучкими у разі виникнення будь-яких непередбачуваних обставин. Залишаючись поінформованими та підготовленими, ви зможете зорієнтуватися під час страйків і все одно насолодитися незабутньою подорожжю до Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *