Чи можливий перетин кордону України чоловіками з подвійним громадянством у 2024
Фото: immigrantinvest.com

Чи можливий перетин кордону України чоловіками з подвійним громадянством у 2024

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні були введені обмеження на перетин кордону для чоловіків у віці від 18 до 60 років. Але як ці обмеження стосуються чоловіків з подвійним громадянством і чи зможуть вони виїжджати за кордон у 2024 році?

Відповідно до українського закону про громадянство, особи, які набули громадянство іншої країни, зберігаючи українське громадянство, у правових відносинах з Україною визнаються виключно громадянами України. Це означає, що на чоловіків призовного віку з подвійним громадянством поширюються військові обов’язки та обмеження на перетин кордону в період воєнного стану.

Отже, чи можуть чоловіки з подвійним громадянством виїхати з України?

Хоча перетин кордону дозволений особам до 18 років і чоловікам старше 60 років, а також тим, хто визнаний непридатним до військової служби за відповідним медичним висновком, ситуація з чоловіками з подвійним громадянством є складнішою. Прикордонні органи мають доступ до баз даних громадян України, що підвищує ймовірність виявлення спроб перетину кордону з іноземним паспортом.

Якщо особа з подвійним громадянством має намір змінити країну проживання, вона може подати заяву на отримання дозволу на виїзд з України на постійне проживання. Цей процес передбачає звернення до міграційної служби та отримання дозволу на виїзд, а також зняття з військового обліку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *