Ціни на квитки в паризькому метро подвояться під час Олімпіади 2024 року: Що потрібно знати
Фото: JOLY VICTOR/ABACA/SIPA USA/LEGION-MEDIA

Ціни на квитки в паризькому метро подвояться під час Олімпіади 2024 року: Що потрібно знати

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

З 20 липня по 8 вересня наступного року відвідувачі французької столиці зіткнуться з суворими реаліями: поїздка в метро, яка раніше коштувала 2,10 євро, тепер коштуватиме 4 євро, повідомляє The Telegraph.

Валері Пекресс, голова регіону О-де-Франс, який контролює громадський транспорт, пояснила, що це підвищення цін не вплине на власників місцевих проїзних. Щоб уникнути ажіотажу, випадковим пасажирам рекомендується придбати квитки до 20 липня.

Підвищення тарифів пов’язане з очікуваним сплеском транспортних послуг під час Олімпіади, що коштуватиме регіону 200 мільйонів євро. Щоб компенсувати ці витрати, туристи доплачуватимуть з власної кишені.

“У зв’язку з проведенням Олімпійських та Паралімпійських ігор на острові де Франс Мобілітес значно збільшиться обсяг транспортних послуг. Не може бути й мови про те, щоб покласти ці додаткові витрати на плечі мешканців Паризького регіону. Тому ми запроваджуємо новий проїзний. 16 євро на день – справедлива ціна. Тижневий проїзний коштуватиме до 70 євро, квитки на метро – 4 євро, а на приміські поїзди – 6 євро з 20 липня по 8 вересня”, – заявив Пекрес у відеозверненні.

Для місцевих жителів, які мають місячні або річні проїзні, ціни залишаться незмінними.

Як очікується, понад 10 мільйонів туристів відвідають столицю Франції під час літніх Ігор. Згідно з парламентським звітом, регіон може заробити на цьому від 5 до 10 мільярдів євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *