Фінляндія запропонує біженцям гроші за виїзд

Фінляндія платитиме біженцям по 5000 євро за повернення додому

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

З метою заохочення швидкого прийняття рішень за заявами про надання притулку, Фінляндія оголошує про унікальну програму фінансової допомоги, яка розпочнеться 1 січня 2024 року, про що йдеться на офіційному сайті МВС Фінляндії.

Виплати українцям у Фінляндії

Ця ініціатива спрямована на шукачів притулку, особливо українців, і пропонує одноразову виплату в розмірі 5300 євро тим, хто вирішить добровільно повернутися на батьківщину протягом 30 днів після отримання первинного негативного рішення про надання притулку або повідомлення про відкликання заяви. Якщо заява подається після цього терміну, розмір гранту зменшується до 2 000 євро.

Ця програма, розроблена урядом Фінляндії, має на меті прискорити від’їзд осіб, які не отримали притулку або переглянули своє прохання про притулок. Кошти, що надаються як фінансова підтримка для покриття витрат на проїзд та проживання, слугують стимулом для шукачів притулку утримуватися від оскарження негативних рішень про надання притулку.

Важливо зазначити, що ця підтримка не поширюється на тих, хто переїжджає до іншої країни ЄС або Шенгенської угоди, а також до країн, які не потребують фінських віз.

Станом на серпень 2023 року понад 53 000 біженців з України отримали статус тимчасового захисту у Фінляндії. Ця ініціатива спрямована на спрощення процесу надання притулку та сприяння ефективному управлінню імміграційними питаннями в країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *