FlixBus: розпродаж квитків по Італії від €1
Фото: Flixbus

FlixBus запускає новий маршрут у Німеччину!

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Провідна європейська транспортна компанія FlixBus розширює свою мережу новим прямим маршрутом, що з’єднує Україну та Європу. Додатковий варіант як добратися з України до Німеччини (Штутгарт).

Новий маршрут:
  • N3205: Київ – Житомир – Рівне – Львів – Дрезден – Хемніц – Єна – Веймар – Ерфурт – Гісен – Франкфурт-на-Майні – Дармштадт – Мангейм – Гейдельберг – Хайльбронн – аеропорт Штутгарта

До Німеччини останнім часом переїхало більше українців з усіх держав Європи, тож попит на подорожі між двома країнами величезний. Тому Flixbus вирішили відкрити вже 5 маршрут, який сполучає Україну з Німеччиною, а також це вже 26 лінія в українській мережі FlixBus.

Подорож триватиме приблизно 36 годин з урахуванням зупинок та плановим часом на перетин кордону.

Автобус вирушатиме кожен день: з Києва о 08:25 до 09:35 ранку та прибуттям в Дрезден о 08:05 наступного дня, у Франкфурт о 16:00, в аеропорт Штутгарту о 20:00. Назад автобуси вирушатимуть з аеропорту Штутгарта о 08:30, з Франкфурта о 12:45, Дрездена о 20:30 і прибувати на наступного дня у Львів о 11:20, у Київ — о 19:45 (автостанція «Дачна»), – йдеться у повідомленні Flixbus.

Приклад бронювання:

КиївДрезден

FlixBus запускає новий маршрут у Німеччину!

Київаеропорт Штутгарту

FlixBus запускає новий маршрут у Німеччину!

Мережа FlixBus стрімко розширюється: 26 прямі автобусні маршрути з’єднують Україну з сімома європейськими країнами: Німеччину, Польщу, Чехію, Швецію, Угорщину, Словаччину та Австрію.

Де недорого жити в подорожах?

Хочете знайти дешевий готель, хостел – сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни десятки систем бронювання готелів.

Або улюблений та всім знайомий booking.com
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *