єЧерга: Зручний перетин кордону для автобусів з 1 серпня
Фото: ДПСУ

єЧерга: Зручний перетин кордону для автобусів з 1 серпня

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

З 1 серпня для автобусів, які перетинають кордон між Україною та сусідніми країнами, буде запроваджено новий зручний сервіс під назвою “єЧерга”. Ця ініціатива, започаткована Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури, має на меті спростити процес перетину кордону та скоротити час очікування для пасажирів та водіїв.

Послуга “єЧерга” була успішно протестована на різних пунктах пропуску, а тепер вона буде доступна для регулярних автобусних рейсів у пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ. Водії та логістичні оператори повинні будуть зареєструвати свої автобуси в системі “єЧерга” та прибути на кордон у визначений час, зазначений у маршруті автобуса.

На відміну від онлайн-черги для вантажівок, “електронна черга” для автобусів не передбачатиме конкретного часу в’їзду протягом тестового періоду. Водіям автобусів потрібно лише зареєструвати свої транспортні засоби в системі та прибути на кордон відповідно до визначеного часу, зазначеного в автобусному маршруті.

Починаючи з 31 липня, автобусні оператори можуть зареєструватися в системі “єЧерга” на сайті echerha.gov.ua. Щоб зарезервувати місце в черзі, натисніть “Записатися в чергу”, оберіть “Автобус” та заповніть всю необхідну інформацію перед підтвердженням бронювання.

Етап тестування сервісу “єЧерга” для автобусів буде вирішальним у відпрацюванні будь-яких технічних тонкощів, щоб забезпечити безперебійну роботу для пасажирів та операторів. Кінцевою метою є поширення цієї послуги на всі пункти перетину кордону в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *