Єдиний безкоштовний залізничний білет між Польщею та Німеччиною
Фото: Imago-Images/Р. Wölk

Єдиний безкоштовний залізничний білет між Польщею та Німеччиною

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Міністерство інфраструктури Польщі анонсувало плани впровадження єдиного польсько-німецького залізничного білета, який дозволить користуватися усіма категоріями поїздів протягом обраних 7 днів. Цей білет буде безкоштовним для осіб віком до 27 років.

Інформація про новий білет була опублікована у спільному «Польсько-німецькому плані дій» після консультацій між урядами Дональда Туска та Олафа Шольца, що відбулися у Варшаві 2 липня. Прессекретар Міністерства інфраструктури Анна Шуманська надала перші деталі щодо цього рішення.

Єдиний залізничний білет діятиме протягом 30 днів і дозволить користуватися поїздами усіх категорій протягом семи обраних днів, які не обов’язково мають бути послідовними. Власники білета зможуть один раз виїхати та один раз повернутися до країни проживання за цим білетом.

Кількість доступних білетів буде обмеженою, і конкретне число залежатиме від двосторонніх аналізів та домовленостей. У процесі узгоджень деякі положення можуть змінитися, зазначила Анна Шуманська – прес-секретар Міністерства інфраструктури.

Наразі до Німеччини курсують шість поїздів: Варшава – Берлін, один поїзд Гдиня – Познань – Берлін, один із Пшемисля та один із Кракова до Берліна, а з грудня курсуватиме додатковий поїзд із Пшемисля до Берліна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *