ЄС продовжив тимчасовий захист для українських біженців до 2025 року

ЄС продовжив тимчасовий захист для українських біженців до 2025 року

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Європейський Союз (ЄС) одноголосно проголосував за продовження тимчасового захисту для українських біженців, які проживають на території блоку. Це продовження має на меті забезпечити впевненість та підтримку для понад чотирьох мільйонів українських біженців, які наразі проживають в ЄС.

Рішення, про яке повідомляє SchengenVisaInfo.com, продовжує тимчасовий захист з 4 березня 2024 року до 4 березня 2025 року. Цей механізм був активований 4 березня 2022 року, невдовзі після вторгнення Росії в Україну, пропонуючи притулок тим, хто рятується від конфлікту.

Українські біженці під тимчасовим захистом отримують право на проживання в ЄС, доступ до ринку праці, житла та освітніх можливостей для своїх дітей. Крім того, вони мають право на медичну та соціальну допомогу.

Фернандо Гранде-Марласка Гомес, виконуючий обов’язки міністра внутрішніх справ Іспанії, підкреслив відданість ЄС підтримці українських біженців, заявивши, що ЄС буде підтримувати їх стільки, скільки буде необхідно.

Міністр внутрішніх справ Фінляндії Марі Рантанен також підтвердила підтримку її країною українських біженців, підкресливши, що Фінляндія, разом з іншими країнами-членами ЄС, продовжуватиме надавати гармонізований статус і права українським біженцям. Крім того, ЄС співпрацює з Україною у сфері внутрішньої безпеки, щоб протистояти потенційним загрозам безпеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *