Як безкоштовно пожити в будинку Санти?
Фото: Airbnb

Як безкоштовно пожити в будинку Санти?

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Ви коли-небудь мріяли провести три чарівні дні в будинку Санти? Ось ваш шанс! З 18 по 21 грудня Airbnb пропонує унікальну можливість зупинитися у справжньому будинку Санта Клауса в Рованіємі, Фінляндія. Але є один нюанс – гості зіграють роль маленьких помічників Санти, допомагаючи ельфам сортувати тисячі листів, які щодня надходять на пошту Санти.

Як безкоштовно пожити в будинку Санти?
Фото: Airbnb

Розташований за Полярним колом, Рованіємі є домом для офіційної резиденції Санта-Клауса та його жвавого поштового відділення, яке щодня отримує близько 30 000 листів від дітей. За словами головного ельфа Каті, гості не просто зупиняться в будинку Санти, вони зможуть зазирнути за лаштунки офіційної пошти Санти в найбільш напружену пору року.

Сім’ї стануть повноцінними ельфами на пошті Санти. Каті проведе для гостей експрес-курс “навчання ельфів”, де батьки та діти сортуватимуть листи до Санти, маркуватимуть конверти офіційним штемпелем Полярного кола та виконуватимуть інші завдання, які їм доручить головний ельф.

Як безкоштовно пожити в будинку Санти?
Фото: Airbnb

Після виконання своїх “ельфійських обов’язків” гості зможуть насолодитися традиційними фінськими стравами, покататися на снігоходах, поспостерігати за північним сяйвом і розслабитися в традиційній сауні. Будинок прикрашений традиційними лапландськими декораціями і має двоярусні ліжка для дітей, а також гардероб з ельфійськими костюмами та аксесуарами.

Щоб стати частиною цього чарівного досвіду, сім’ї повинні подати свої заявки до 11 грудня, 12:00 (за київським та фінським часом). Фінська туристична асоціація покриває всі витрати на переліт до Рованіємі та назад з лондонського аеропорту Хітроу. Будинок розрахований на двох дорослих і двох дітей, обіцяючи казковий відпочинок у самому серці Лапландії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *