Kayak запустив нову функцію, яка допомагає знайти найдешевші квитки

Kayak запустив нову функцію, яка допомагає знайти найдешевші квитки

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Kayak запустив інноваційну функцію PriceCheck, щоб спростити планування подорожей, допомагаючи користувачам знаходити найдоступніші авіаквитки.

PriceCheck

PriceCheck – це не просто ще один інструмент для порівняння цін на авіаквитки. Він використовує технологію штучного інтелекту для пошуку найкращих пропозицій на авіаквитки. Завантаживши знімок екрана з деталями рейсу, такими як авіакомпанії, аеропорти вильоту/прильоту, час і ціни, користувачі можуть використовувати штучний інтелект для пошуку оптимальних пропозицій на сайтах конкурентів.

Журналісти протестували цю функцію, і Kayak постійно пропонує найкращі рейси, часто заощаджуючи користувачам від $100 до $700.

Наразі PriceCheck доступний виключно в мобільному додатку Kayak.

Ask Kayak

Маєте запитання про подорожі? Чат-бот Kayak зі штучним інтелектом готовий допомогти. Від пошуку пропозицій для відпочинку на вихідних до бюджетних готелів – просто зверніться до Kayak за персональною порадою про подорож.

Наразі сервіс доступний у США, Великобританії та Канаді, але незабаром Kayak планує запустити Ask Kayak у більшій кількості країн, пропонуючи мандрівникам допомогу, керовану штучним інтелектом, куди б вони не поїхали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *