Ryanair розширює мережу польотів новими маршрутами до популярних напрямків
Фото: Ryanair / Piotr Mitelski

Лоукостер Ryanair готовий інвестувати 3 мільярди доларів в Україну

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Ірландська авіакомпанія Ryanair готова інвестувати $3 млрд в авіаційний сектор України. Вони планують повернутися на український ринок через два місяці після того, як повітряний простір буде визнано безпечним.

Всі рейси з України були скасовані після вторгнення Росії 24 лютого 2022 року. О’Лірі підкреслив відданість України своїй авіаційній інфраструктурі.

Ryanair має намір інвестувати близько 3 мільярдів доларів і розмістити до 30 нових літаків Boeing MAX у найбільших українських аеропортах, таких як Київ, Львів та Одеса.

Як тільки небо України буде відкрите для комерційної авіації, Ryanair планує з’єднати основні українські аеропорти з понад 20 столицями ЄС. Вони готові виконувати до 600 рейсів на тиждень, якщо Агентство авіаційної безпеки Європейського Союзу (EASA) визнає їх безпечними.

Ryanair також має намір запустити щоденні рейси між Києвом, Львовом та Одесою, коли ці аеропорти будуть готові. Протягом першого року роботи Ryanair планує обслужити понад 5 мільйонів пасажирів на рейсах до та з України, а протягом п’яти років збільшити цей показник до 10 мільйонів пасажирів.

О’Лірі підкреслив, що доступні авіаперельоти є ключовим фактором для відновлення економіки України. Ryanair планує створити тисячі нових робочих місць для українців в авіаційній галузі після завершення конфлікту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *