Lufthansa Group відновлює польоти до Ізраїлю в січні 2024 року

Lufthansa Group відновлює польоти до Ізраїлю в січні 2024 року

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Після двомісячної перерви, спричиненої конфліктом, Lufthansa Group, до складу якої входять Lufthansa Airlines, Austrian Airlines та Swiss, планує відновити польоти до Ізраїлю. Відновлення польотів заплановано на 8 січня 2024 року, про що повідомила Austrian Airlines.

На початковому етапі авіакомпанії планують здійснювати загалом 20 щотижневих рейсів до Тель-Авіва та назад з основних європейських хабів. Lufthansa здійснюватиме сім рейсів на тиждень, Austrian Airlines – вісім, а Swiss – п’ять, використовуючи літаки Airbus A320.

Пасажири можуть розраховувати на зручні пересадки в аеропортах Відня, Франкфурта, Мюнхена та Цюріха, що забезпечить плавний перехід. Детальний розклад, який буде опублікований 18 грудня, збігатиметься з початком продажу квитків.

Забезпечуючи безпеку пасажирів як свій головний пріоритет, Lufthansa наголошує на постійному моніторингу ситуації з безпекою в Ізраїлі. Авіакомпанія готова до коригування розкладу в залежності від мінливих умов.

Цей крок слідує за припиненням регулярних рейсів до Тель-Авіва 9 жовтня з міркувань безпеки на тлі конфлікту з ХАМАС. Польоти до Лівану також були відновлені 15 грудня.

У той час як Lufthansa Group готується відновити сполучення Ізраїлю з великими європейськими містами, деякі американські та британські авіакомпанії продовжують призупиняти польоти до виконання певних умов. American Airlines і Delta Airlines встановили попередню дату повернення 29 березня, в той час, як British Airways планує відновити польоти до 10 січня. Тим часом, авіакомпанія United Airlines продовжує призупинення польотів до подальшого повідомлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *