NАSA створило додаток для відстеження МКС
Міжнародна космічна станція (Фото ISS)

NASA створило додаток для відстеження МКС

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Здійсніть захоплюючий стрибок у напрямку дослідження космосу, NASA представило мобільний додаток Spot the Station, який дозволяє подорожувати до Міжнародної космічної станції (МКС) всього в один клік.

Розроблений для відстеження місцезнаходження МКС на карті в режимі реального часу, сервіс Spot the Station додаток надають цінну інформацію та відповіді на найпоширеніші запитання. МКС найкраще видно рано вранці або ввечері, коли сонце знаходиться поза зоною видимості, але все ще освітлює станцію, створюючи вражаюче видовище. Додаток визначає оптимальний час для видимості МКС, включаючи її зовнішній вигляд, висоту і напрямок.

Робін Гатенс, директор Міжнародної космічної станції в штаб-квартирі НАСА у Вашингтоні, висловлює захоплення від спостереження за МКС, дивом, яке безперервно пілотується вже 23 роки. Орбітальна лабораторія продовжує пропонувати унікальні, відчутні переваги для людства і є напрочуд близькою до нас.

Інтерфейс програми Spot the Station / Фото NASA

На головному екрані додатку є зворотний відлік часу до наступної зустрічі з МКС, глобус і карта, що відображає поточне положення станції відносно Землі. Користувачі можуть користуватися повноекранним трекером для точного моніторингу місцезнаходження та налаштовувати сповіщення, щоб ніколи не пропустити проліт МКС над головою.

Особливістю програми Spot the Station є функція доповненої реальності, яка дозволяє користувачам визначити місцезнаходження станції, просто спрямувавши камеру смартфона в небо. На відміну від інших додатків, таких як SkyView, Spot the Station від NASA є повністю безкоштовним і не містить реклами.

Крім того, додаток містить сторінку ресурсів з великою колекцією публікацій, новинами про МКС та її екіпаж, літературою про станцію та різноманітними довідковими матеріалами. Скачати Spot the Station можна на Android, а також на iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *