Німеччина продовжила тимчасовий захист для українців до 2026 року: що потрібно знати?

Німеччина може змінити умови прийняття на роботу біженців з України

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Асоціація німецьких міст і муніципалітетів виступає за покращення умов для сприяння інтеграції українських біженців, зокрема, у сфері працевлаштування. Пропонується дозволити біженцям приступати до роботи без обов’язкового вивчення німецької мови та проходження інтеграційних курсів.

Андре Бергер, виконавчий директор асоціації, закликав німецьку владу прискорити інтеграцію українців на ринку праці шляхом перегляду правил працевлаштування біженців.

“Ми все ще занадто забюрократизовані та негнучкі, коли йдеться про інтеграцію на ринку праці. Повинна бути можливість почати працювати без попередніх мовних та інтеграційних курсів”, – зазначив Бергер.

Він також наголосив на необхідності того, щоб інтеграційні ініціативи та мовні курси надавалися паралельно з можливостями працевлаштування. У зв’язку з призупиненням інтеграційних курсів, владу закликають готуватися до безперервного припливу біженців з України.

Враховуючи нинішні обставини, малоймовірно, що більшість українців повернуться додому в найближчому майбутньому. Як наслідок, Німеччина потребує довгострокових систем інтеграції для цієї демографічної групи.

Німеччина стала місцем призначення для значної кількості українських біженців: станом на березень 2024 року було зареєстровано понад 1 270 150 шукачів притулку.

Зростання кількості українських біженців, які переїжджають до Німеччини, відображає ширшу тенденцію в Європейському Союзі, де проживає 29,5% українців. За оцінками ООН, 6,004 мільйона українських біженців перебувають у Європі та 6,480 мільйона в усьому світі, що свідчить про необхідність постійної підтримки та зусиль з інтеграції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *