Німеччина підвищить ціни на авіаквитки у 2024 році

Німеччина підвищить ціни на авіаквитки у 2024 році

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Починаючи з травня цього року, мандрівники, які вилітають з німецьких аеропортів, можуть очікувати підвищення цін на авіаквитки. Рішення, спрямоване на подолання бюджетного дефіциту в 17 мільярдів євро, вже отримало схвалення німецького кабінету міністрів і чекає на затвердження в Бундестазі, повідомляє schengenvisainfo.com.

Авіаційний податок, який є ключовим фактором, що сприяє цьому підвищенню, буде скоригований. За перельоти на відстань 2 500 кілометрів пасажири платитимуть вищий податок у розмірі 15,53 євро, порівняно з нинішніми 12,73 євро. Податок на далекомагістральні рейси, що перевищують 6 000 кілометрів, зросте з 58,06 євро до 70,83 євро. Тягар цих податків ляже безпосередньо на плечі пасажирів.

Оскільки в Німеччині розташовані одні з найбільш завантажених аеропортів Європи, які обслуговують мільйони пасажирів щороку, ці зміни, безсумнівно, вплинуть на вартість подорожей для багатьох. Слідкуйте за новинами, оскільки очікується, що Бундестаг остаточно затвердить це рішення в найближчі місяці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *