Німеччина введе прикордонний контроль з Польщею та Чехією
Фото: PAP/Marcin Bielecki

Німеччина введе прикордонний контроль з Польщею та Чехією

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

У відповідь на значний сплеск напливу мігрантів Німеччина у співпраці з Польщею та Чехією має намір відновити прикордонний контроль вже цього тижня, повідомляє Reuters.

Ненсі Фезер, міністр внутрішніх справ Німеччини, підкреслила, що цей крок має вирішальне значення для захисту зовнішніх кордонів; якщо цього не зробити, відкриті кордони всередині ЄС можуть опинитися під загрозою.

Офіційні дані свідчать про тривожну тенденцію: лише в серпні поліція зафіксувала 14 701 незаконний перетин кордону, що на 66% більше, ніж за аналогічний період 2022 року.

Фезер наголосила на необхідності надійного захисту кордонів, особливо націленого на контрабандистів, відповідальних за майже чверть усіх мігрантів, які в’їжджають до Німеччини. Стратегія передбачає гнучкий і мобільний контроль у місцях, що динамічно змінюються, для ефективного запобігання переміщенню контрабандистів. І Польща, і Чехія солідарні з цим підходом.

Чеська поліція вже посилила вибіркові перевірки на словацькому кордоні та автошляхах, що ведуть до Німеччини. Німеччина, наслідуючи цей приклад, планує запровадити свій контроль у різних точках вздовж кордону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *