Німеччина запровадила єдину платіжну картку для біженців та обмежила зняття готівки

Німеччина запровадила єдину платіжну картку для біженців та обмежила зняття готівки

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Німеччина оголосила про запровадження єдиної платіжної картки для біженців, що має на меті полегшити виплату соціальних допомог і замінити використання готівки. Однак, згідно з цією новою системою, будуть введені обмеження на зняття готівки.

Впровадження карткової системи має на меті обмежити переказ коштів соціальної допомоги мігрантами контрабандистам або іноземним знайомим.

Оновлений закон надає місцевим органам влади право встановлювати ліміти на зняття готівки власниками карток протягом певного періоду. Винятки будуть зроблені у випадках, коли соціальна допомога виплачується готівкою, наприклад, у разі блокування картки.

Інформація про платіжну картку:

Район Грайц (Тюрінгія) ініціював експериментальну програму видачі платіжних карток біженцям, яка розпочалася наприкінці грудня 2023 року. Всього було роздано 200 карток, але повідомляється, що 15 біженців з Сирії та Афганістану відмовилися від цієї форми соціальної допомоги і згодом покинули район.

14 з 16 федеральних земель оголосили про свої плани запровадити єдину платіжну картку для біженців до кінця року. Однак Баварія і Мекленбург-Передня Померанія вирішили дотримуватися власних стратегій у цьому питанні.

Нещодавно Гамбург запровадив нову програму під назвою SocialCard, спрямовану на надання спеціальних банківських карток для біженців. Унікальною особливістю цих карток є те, що вони не мають кредитного ліміту, обмежуючи витрати доступним балансом. За цією програмою біженцям дозволено знімати обмежену кількість готівки – до 50 євро на місяць для дорослих і до 10 євро на дитину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *