Нова японська віза для цифрових кочівників
Фото: iStock.com / AlxeyPnferov

Нова японська віза для цифрових кочівників

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Японія збирається представити свою нову візу для цифрових кочівників, пропонуючи громадянам з 49 країн можливість зануритися в яскраву культуру і динамічне життя країни. Ця віза, запуск якої заплановано на наступний місяць, призначена для віддалених працівників та фрілансерів, повідомляє Euronews.com.

Хто може подати заявку?

Громадяни різних країн, включаючи країни-члени ЄС, США, Сінгапур та інші, мають право подати заявку на отримання японської візи для цифрових кочівників. Ця ініціатива відображає зусилля Японії щодо залучення висококваліфікованих фахівців, особливо в ІТ-секторі. Заявники повинні займатися певною діяльністю, наприклад, віддаленою роботою в іноземних компаніях або фрілансом для клієнтів за кордоном, включаючи творців контенту, таких як YouTube, які отримують дохід від закордонних рекламодавців.

Фінансові вимоги та тривалість

Для отримання візи цифрового кочівника заявники повинні продемонструвати річний дохід не менше 10 мільйонів японських ієн (приблизно 62 672 євро) і мати приватну медичну страховку. Віза дозволяє перебувати в країні до шести місяців, що вдвічі перевищує тривалість поточного безвізового перебування для короткострокових візитерів. Однак її не можна поновити одразу після закінчення терміну дії.

Супроводжуючі члени сім’ї

Цифрові кочівники можуть брати з собою дітей та дружину/чоловіка під час свого перебування за умови, що вони мають приватну медичну страховку. Однак віза не надає статусу резидента або права на довгострокове проживання.

Віза цифрового кочівника наразі відкрита для громадського обговорення перед її очікуваним запуском до кінця березня. Ця ініціатива підкреслює прагнення Японії сприяти міжнародному співробітництву та інноваціям, одночасно приймаючи зростаючу тенденцію віддаленої роботи та глобальної мобільності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *