"Нова Пошта" відкрила перше відділення у Словаччині
Фото: novaposhta.ua

“Нова Пошта” відкрила перше відділення у Словаччині

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Компанія “Нова Пошта”, продовжує свою європейську експансію, відкривши перше відділення “Нова Пошта” у Словаччині. Це значний крок на шляху до Європейського Союзу, адже Словаччина стала сьомою європейською країною, де надаються послуги “Нова Пошта”. Перше відділення відкрито в столиці країни, Братиславі.

Приватні особи та підприємства в Братиславі тепер можуть відправляти та отримувати посилки вагою до 100 кг через це відділення “Нова Пошта”, яке працює щодня. Nova Post знаходиться за адресою м. Братислава, Dunajská 7495/14, 82108

Нова Пошта також запроваджує зручність кур’єрських послуг по всій Словаччині. Клієнти можуть замовити кур’єрські послуги на будь-яку адресу в Словаччині через веб-сайт та мобільний додаток “Нова Пошта”. Очікується, що доставка зі Словаччини в Україну займе всього п’ять днів.

Нижче наведено актуальні тарифи на доставку зі Словаччини в Україну:

  • Документи: €12
  • Посилки до 2 кг: €15
  • Посилки до 10 кг: €20
  • Посилки до 30 кг: €35
  • Посилки від 30 кг до 100 кг: €1,2 за кг
  • Додатково стягується додаткова плата за самовивіз або доставку кур’єром: +3 євро для відправлень до 30 кг або +8 євро за кілограм для відправлень від 31 кг до 100 кг.

Щоб відсвяткувати запуск, Нова Пошта пропонує спеціальну акцію: знижку 15% на послуги доставки зі Словаччини в Україну до кінця жовтня. Всі клієнти можуть скористатися цією знижкою, зареєструвавшись на сайті.

Генеральний директор “Нова Пошта Європа” Олександр Лисовець заявив: “Наше головне завдання – налагодити логістичний зв’язок між європейськими країнами та Україною. Ми хочемо, щоб українці в Словаччині отримували такий самий рівень обслуговування, до якого вони звикли вдома, а також пропонуємо словацькому бізнесу можливість вийти на український ринок, який налічує 30 мільйонів активних споживачів”.

Нова Пошта розширює свою міжнародну присутність, наразі працюючи в Польщі, Литві, Чехії, Румунії, Німеччині, Молдові, а тепер і в Словаччині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *