RegioJet запускає потяг між Прагою та Чопом!
Фото: RegioJet

Новий нічний потяг RegioJet: Прага – Чоп із січня 2024 року

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Чеський приватний перевізник RegioJet планує запустити маршрут до України на початку січня 2024 року. Нічний потяг з Праги до Чопа курсуватиме через Словаччину, що забезпечить зручне сполучення, повідомляє railjournal.com.

Поїзди відправлятимуться з головного вокзалу Праги о 21:38, прибуватимуть до Чопа о 10:35 наступного дня, а у зворотному напрямку відправлятимуться з Чопа о 17:30 та прибуватимуть до Праги о 05:07.

Спочатку поїзд до Чопа складатиметься з трьох вагонів, що вміщатимуть 140 пасажирів – 80 у спальних вагонах та 60 у сидячих. Цей маршрут є частиною щоденного рейсу RegioJet між Прагою, Кошице та Гуменним.

Оскільки RegioJet не має ліцензії на роботу в Україні, новий маршрут буде реалізований у співпраці з “Укрзалізницею”, при цьому RegioJet сплачуватиме плату за доступ до колії департаменту інфраструктури “Укрзалізниці”. Продаж квитків на маршрут Чоп-Прага ще не розпочався, і точна дата початку польотів залишається невідомою.

RegioJet вже обслуговує сполучення з українських міст до Праги через Перемишль. Пасажири подорожують до Перемишля потягами Укрзалізниці, а потім пересідають на потяги RegioJet, що прямують до Праги.

Окрім маршруту Прага-Чоп, RegioJet планує з’єднати Україну з іншими центральноєвропейськими столицями. У партнерстві з “Укрзалізницею” чеський перевізник планує запустити маршрут до Берліна, який проходитиме через прикордонний перехід у Перемишлі. Однак цей проект потребує подальших інвестицій в інфраструктуру та бажаного продовження колії 1435 мм до Львова.

RegioJet – не єдиний перевізник, що працює на маршрутах з шириною колії 1435 мм в Україні. Словацький оператор ZSSK двічі на день відправляє поїзди до Чопа та Мукачева, а Угорська державна залізниця (MÁV) щоденно обслуговує до восьми пар поїздів із Загоні до Чопа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *