Ціни на квитки в паризькому метро подвояться під час Олімпіади 2024 року: Що потрібно знати
Фото: JOLY VICTOR/ABACA/SIPA USA/LEGION-MEDIA

Париж заборонить електросамокати з 1 вересня

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Париж, який один із перших впровадив електросамокати, вирішив призупинити їхню присутність у місті. На нещодавньому референдумі 89% учасників проголосували проти оренди електросамокатів через зростаючі проблеми з безпекою.

Таке рішення стало відповіддю на зростання кількості аварій за участю електросамокатів: лише за першу половину 2022 року було зафіксовано 330 нещасних випадків, що на 37% більше, ніж за аналогічний період 2021 року.

У референдумі, що відбувся 2 квітня, взяли участь 103 000 осіб. Вражаючі 89% проголосували проти самокатів, що призвело до неминучої заборони. Починаючи з 1 вересня, нове законодавство набуде чинності під керівництвом мера Парижа Анн Ідальго.

Цей крок не є унікальним для Парижа; інші європейські міста також намагаються врегулювати використання електросамокатів задля безпеки дорожнього руху. Наприклад, у Лісабоні діє обмеження максимальної швидкості до 20 км/год, а в Любляні – до 5 км/год. У Варшаві заборонено в’їзд самокатів у парки, а в Італії від деяких водіїв навіть вимагають пройти курси водіння.

Хоча електросамокати спочатку обіцяли зручність і доступність, їхнє поширення викликало занепокоєння щодо необережного водіння, безпеки пішоходів і заторів на дорогах. Оператори стверджували, що ці інциденти становлять невелику частку від загальної кількості дорожньо-транспортних пригод. Однак результати референдуму підкреслюють пріоритетність безпеки дорожнього руху для парижан.

Де недорого жити в подорожах?

Хочете знайти дешевий готель, хостел – сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни десятки систем бронювання готелів.

Або улюблений та всім знайомий booking.com
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *