Польська PKP Intercity: великий розпродаж квитків на міжнародні напрямки

PKP Intercity змінює правила покупки квитків: Що змінилося?

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Польська залізнична компанія PKP Intercity має фантастичну новину для мандрівників! Вони запустили довгоочікувану послугу – придбання квитків на європейські напрямки тепер доступне через мобільний додаток. Донедавна купувати міжнародні квитки можна було лише в касах або віддалено з обмеженими можливостями, як-от SuperPromo International чи квитки IRT до Німеччини, Литви та Австрії.

Ви можете легко завантажити та встановити додаток PKP Intercity з AppStore або Google Play

З оновленням додатку PKP Intercity також спростила політику повернення квитків, зробивши весь процес більш зручним для пасажирів. (для цього необхідно знайти потрібний квиток на вкладці “Мої квитки”/”Оплачені” та скористатися кнопкою “Обмін”. Після обміну кошти будуть повернуті на рахунок.

Куди можна поїхати за допомогою мобільного додатку?

Додаток PKP Intercity тепер пропонує доступ до різних категорій квитків, в тому числі:

  • Квитки SuperPromo International для поїздок до Чехії, Словаччини, Угорщини, Австрії та Німеччини.
  • Квитки IRT для дорослих та дітей, які подорожують до Німеччини та Литви, а також нічні поїзди до Австрії для сидячих пасажирів.
  • квитки eNRT (міжнародні квитки за тарифом NRT з можливістю бронювання місць) до/з Австрії, Чехії та Словаччини для дорослих, молоді та дітей.
  • Зверніть увагу, що наразі квитки eNRT до Угорщини не доступні. Однак очікується, що ця функція буде додана найближчим часом. Це пов’язано з інтеграцією угорського перевізника з загальноєвропейськими системами продажу квитків, яка все ще триває.
Подорожі з домашніми тваринами та велосипедами

Ще однією чудовою особливістю є можливість зручно придбати квитки для перевезення домашніх тварин та/або велосипедів в рамках одного процесу бронювання. Крім того, програма дозволяє замовити їжу з WARS з доставкою до вашого місця.

Додаток PKP Intercity дозволяє знаходити маршрути з пересадками, купувати квитки безпосередньо з телефону та зберігати їх у цифровому вигляді, усуваючи необхідність доступу до Інтернету після придбання. Весь процес купівлі квитка зазвичай займає близько 60 секунд.

Де недорого жити в подорожах?

Хочете знайти дешевий готель, хостел – сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни десятки систем бронювання готелів.

Або улюблений та всім знайомий booking.com
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *