Посвідчення водія можна замовити з доставкою за кордон

Посвідчення водія можна замовити з доставкою за кордон

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Громадяни України, які проживають за кордоном, зокрема в Польщі, відтепер мають можливість замовити міжнародне посвідчення водія онлайн з безпроблемною міжнародною доставкою, повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

Ця послуга особливо корисна для тих, хто переїхав після 24 лютого і потребує відновлення або заміни посвідчення водія у зв’язку з втратою, пошкодженням або зміною персональних даних.

Як скористатися послугою
  1. Увійдіть в систему: Зайдіть на портал водія.
  2. Виберіть “Причина”: Виберіть відповідну причину для обміну посвідчення.
  3. Міжнародна доставка: Оберіть міжнародну доставку та перейдіть до оплати.

Після того, як ваша заява буде оброблена сервісним центром МВС, готовий документ буде надіслано до обраного вами місця за кордоном. Більш детальну інструкцію ви можете знайти в нашій статті про відновлення чи заміни водійського посвідчення онлайн.

Вартість послуги та час доставки

Орієнтовна вартість міжнародного водійського посвідчення, включаючи адміністративні збори та сам документ, становить 311 гривень. Додатково логістичні витрати на доставку за кордон становлять близько 960 гривень. На даний момент доставка виконується лише до Польщі.

Термін міжнародної доставки становить близько 15 днів. Починаючи з листопада, ця послуга буде доступна не лише в Польщі, але й пошириться на кілька інших європейських країн.

Для українців, які проживають за кордоном, центри ДП “Документ” також пропонують послуги з оформлення документів, включаючи видачу та обмін водійських посвідчень. Наразі такі паспортні центри працюють у шести країнах: Польщі, Чехії, Німеччині, Іспанії, Туреччині та Словаччині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *