Продовження тимчасового захисту для українських біженців у США: Нові зміни та переваги

Продовження тимчасового захисту для українських біженців у США: Нові зміни та переваги

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Міністерство внутрішньої безпеки США нещодавно оголосило про продовження на 18 місяців тимчасового статусу захисту (TPS) для громадян України у зв’язку з триваючим повномасштабним вторгненням Росії. Це продовження, яке наразі діє до 19 квітня 2025 року, має на меті забезпечити постійний захист та безпеку для українців, які стикаються з проблемами при поверненні додому через поточний конфлікт.

Це рішення є відповіддю на тривалі бойові дії та виняткові й тимчасові умови в Україні, які перешкоджають безпечному поверненню людей. Програма TPS також буде розширена, щоб прийняти більше громадян України, які проживали в США станом на 16 серпня 2023 року.

Важливим включенням до розширеної програми є положення для українських студентів, які навчаються в США за візою F-1. Ці студенти тепер матимуть можливість подавати документи на отримання дозволу на роботу, що дозволить їм шукати роботу, зберігаючи при цьому свій візовий статус. Крім того, вони можуть зменшити навчальне навантаження, не ризикуючи своїм візовим статусом протягом періоду тимчасового захисту.

Алехандро Майоркас, Міністр внутрішньої безпеки США, підкреслив важливість цього продовження, заявивши, що військове вторгнення та спричинена ним гуманітарна криза вимагають від Сполучених Штатів продовжувати забезпечувати безпеку та захист українців, які можуть зіткнутися з труднощами при поверненні на батьківщину.

Наразі близько 26 000 українських громадян користуються тимчасовим захистом у США, і ще приблизно 166 700 осіб потенційно можуть претендувати на цей статус. Продовження програми TPS відображає прагнення уряду США підтримувати українську громаду в ці складні часи, пропонуючи необхідну підтримку та ресурси тим, хто постраждав від конфлікту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *