Qantas Airways планирует запустить самый длинный в мире беспосадочный рейс
Фото: Qantas

Qantas Airways планує запустити найдовший у світі безпосадковий рейс

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Авіакомпанія Qantas Airways входить в історію авіації, здійснивши найдовший у світі безпосадочний переліт. Починаючи з кінця 2025 року, Qantas літатиме за маршрутом з аеропорту Сіднея до лондонського аеропорту Хітроу довжиною 10 576 миль. Пасажири здійснять надзвичайну подорож на борту літаків Airbus 350-1000, тривалість польоту становитиме 20 годин.

Цей амбітний проект під назвою “Project Sunrise” розробляється з 2017 року, долаючи виклики, пов’язані з пандемією, щоб з’єднати великі міста прямим рейсом, повідомляє afar.

Щоб забезпечити приємну подорож, Qantas рекомендує заздалегідь планувати її та проводити різноманітні заходи. Пасажирів можуть зацікавити розважальні програми в польоті та найдовша у світі аудіокнига “Shree Haricharitramrut Sagar” або коротші класичні твори, такі як “Middlemarch”.

Qantas ставить на перше місце комфорт пасажирів, що відображено в ретельному дизайні літака Airbus A350-1000. Завдяки 238 посадковим місцям, включаючи різні класи та “Зону благополуччя”, мандрівники мають широкі можливості для вибору.

Поточний рекорд належить авіакомпанії Singapore Airlines, але маршрут Qantas Сідней-Лондон претендує на це звання. Пропонування безпосадочного варіанту усуває ризики і забезпечує спрощений досвід перельоту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *