Польська залізниця запроваджує швидші маршрути поїздів

Розпродаж PKP Intercity: 1,5 мільйона дешевих квитків по Польщі

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Для тих хто полюбляє подорожувати на потязі PKP Intercity підготував великі знижки. Залізнична компанія Польщі проводить розпродаж приблизно півтора мільйона квитків по багатьох напрямках до кінця травня. Розпродаж чинний до 28 травня.

Компанія неодноразово проводить всілякі розпродажі, щоб стимулювати населення більше подорожувати потягами. Цей раз не виключення, акція поширюється на поїздки в кожній категорії поїздів (TLK, IC, EP, EIC та Pendolino), крім того, дешеві квитки сумісні також з передбаченими законом знижками. Студенти або пасажири, що подорожують з дітьми, також можуть скористатися цією пропозицією.

Щоб полегшити пошук дешевих квитків, PKP Intercity додала на своєму сайті вкладку “Promobilet” – там можна знайти найвигідніші пропозиції.

В компанії зазначають, що більша кількість акційних квитків на популярних маршрутах у години, коли мало пасажирів. Наприклад із Варшави до Лодзі, Любліна чи Білостока можна доїхати лише за 14 злотих. Ціни між Варшавою та Краковом чи Катовіце, стартують від 19 злотих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *