Ryanair: швидкий розпродаж квитків від €15

Ryanair попереджає про підвищення цін на квитки та скорочення рейсів

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Генеральний директор Ryanair Майкл О’Лірі попередив, що затримки з поставками літаків Boeing призведуть до зменшення кількості місць на борту і можуть призвести до скорочення прибутку на чверть порівняно з минулим роком, повідомляє BBC.

Ryanair попереджає: Ціни на квитки зростуть, а кількість рейсів зменшиться цього літа через затримки з поставками літаків Boeing. Спочатку очікувалося, що до березня буде поставлено 57 літаків Boeing 737 Max 8200 для літнього сезону, але зараз їх кількість скоротилася приблизно до 40-45.

Проблеми Boeing посилилися після того, як панель нового літака вибухнула в повітрі під час рейсу Alaska Airlines non-MAX в січні минулого року. Цей інцидент призвів до звільнення керівника програми B-737 Max в компанії Boeing і спонукав до посилення заходів контролю якості відповідно до вимог регуляторів авіаційної безпеки. Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) наклало на Boeing обмеження на темпи виробництва до повного дотримання існуючих стандартів безпеки, що призвело до уповільнення темпів виробництва та поставок.

Що стосується рейсів, то частота польотів на маршрутах з кількома щоденними рейсами буде зменшена, щоб уникнути незручностей для пасажирів. Це призведе до скорочення транспортних потужностей на літній період, який, як очікується, буде рекордним для подорожей. Таким чином, ірландська компанія може перевезти лише 200 мільйонів пасажирів у поточному фінансовому році порівняно з початково очікуваними 205 мільйонами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *