Ryanair відкриває 8 нових маршрутів до європейського курорту
Фото: Facebook @LotniskoWarszawaModlin

Ryanair відкриває 15 напрямків з Литви у 2024 році

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Ryanair, відома ірландська бюджетна авіакомпанія, навесні 2024 року поверне 15 маршрутів до литовських аеропортів, пропонуючи прямий доступ до 14 європейських міст, які були тимчасово призупинені на зимовий сезон 2023 року.

З середини березня мандрівники зможуть вилетіти з Вільнюса до Дубліна (Ірландія) та Біллунда (Данія), з квітня – до Афін (Греція), а з червня – до Корфу (Греція) та Варни (Болгарія), завдяки авіакомпанії Ryanair, повідомляє Madeinvilnius.

У аеропорт Каунаса також повернуться скасовані напрямки: з середини березня стартують рейси до Мадрида (Іспанія) та Гетеборга (Швеція), з кінця березня – до Брюсселя (Бельгія), а з початку травня – до Кельна (Німеччина), Ріміні, Барі, Неаполя (Італія), Родосу (Греція) та Майорки (Іспанія).

Аеропорт Паланги радіє поверненню прямих рейсів до Дубліна з 20 березня. Однак, відродження охоплює не всі маршрути. Відновлення деяких прямих рейсів з Вільнюса і Каунаса до Польщі та Німеччини залишається під питанням.

Маріус Зеленюс, керівник відділу комунікацій литовських аеропортів, зазначив: “Наразі ми не маємо інформації про повернення цих призупинених маршрутів: з Каунаса до Ольборга і Бургаса та з Вільнюса до Франкфурта HHN”.

Дара Брейді, директор з цифрових технологій та маркетингу Ryanair, запевняє пасажирів у заяві компанії, що менш відомі напрямки також з’являться в меню протягом літнього сезону, що дасть можливість відкрити для себе приховані перлини.

Наразі Ryanair пропонує 49 напрямків польотів з литовських аеропортів, що обіцяє мандрівникам захоплююче літо, сповнене досліджень та пригод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *