Ryanair: швидкий розпродаж квитків від €15
© Reuters

Ryanair завершив найкоротший політ в історії

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Рейс авіакомпанії Ryanair з Тревізо, Італія, до Бухареста, Румунія, нещодавно здійснив один з найкоротших в історії авіації перельотів – з Тревізо, Італія, до Бухареста, Румунія. Припускають, що цей тактичний маневр мав на меті уникнути виплати компенсацій пасажирам.

Запланована для посадки в міжнародному аеропорту імені Анрі Коанде злітно-посадкова смуга була закрита для розчищення від снігу. Ryanair перенаправив літак до Бухарестського міжнародного аеропорту імені Аурела Влайку Бенаса, що знаходиться всього за 7 км. Примітно, що пасажирів не висаджували.

Літак дозаправили, почистили, а потім знову підняли в повітря в напрямку аеропорту Отопені, який знаходиться всього за 7 км від Бухарест-Бенеаса. Цей стратегічний крок, ймовірно, врятував Ryanair від потенційних вимог про компенсацію за “незавершений рейс”.

Оскільки головний бухарестський аеропорт Отопені закрив свою злітно-посадкову смугу на 30 хвилин через розчищення снігу, Ryanair обрав Бенасу, уникнувши незручностей для пасажирів і потенційних компенсаційних зобов’язань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *