Швейцарія пропонує українським біженцям змінити статус проживання: Які деталі?

Швейцарія пропонує українським біженцям змінити статус проживання: Які деталі?

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Швейцарський уряд висуває пропозицію про заміну статусу захисту S на стандартну посвідку на проживання для українських біженців. Це дасть змогу мати більше можливостей для працевлаштування в країні.

Згідно з пропозицією Федеральної ради Швейцарії, українці, які вже працюють у країні, зможуть замінити посвідку на проживання категорії S на стандартну посвідку на проживання, найімовірніше категорії В.

Наразі лише 23% українських біженців, які проживають у Швейцарії, працевлаштовані, що набагато нижче порівняно з іншими європейськими країнами. Наприклад, у Нідерландах і Норвегії рівень зайнятості серед працездатних українців уже перевищує 50%. Тому пропозиція спрямована на стимулювання більш активного працевлаштування.

Мотивація для цієї пропозиції також полягає в забезпеченні роботодавців упевненості в міграційному статусі українських працівників. Дозвіл на проживання категорії В видаватиметься за наявності трудової угоди та щорічно продовжуватиметься за умови наявності роботи.

Міністр юстиції Швейцарії закликає компанії до найму українців, які після цього зможуть отримати право змінити посвідку на проживання. Ця пропозиція спрямована на створення більш стабільної ситуації для біженців і полегшення їхньої інтеграції у швейцарське суспільство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *