SkyUp Airlines розширює діяльність в ЄС і запускає повноцінну авіакомпанію
Фото: SkyUp

SkyUp Airlines розширює діяльність в ЄС і запускає повноцінну авіакомпанію

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

SkyUp Airlines, український лоукостер, робить значні кроки, розширюючи свою діяльність та створюючи повноцінну авіакомпанію в межах Європейського Союзу. Дочірня компанія SkyUp MT була зареєстрована на Мальті, що стало важливою віхою у міжнародному зростанні авіакомпанії.

Отримавши необхідні сертифікати та ліцензії, SkyUp MT тепер має право здійснювати польоти в межах Європейського Союзу. Реєстрація SkyUp MT на Мальті відкрила для авіакомпанії нові можливості для організації польотів по всьому ЄС.

SkyUp MT отримала необхідні сертифікати та ліцензії, зокрема сертифікат експлуатанта (AOC), сертифікат організації з управління підтриманням льотної придатності (CAMO) та ліцензію експлуатанта (AOL). Крім того, авіакомпанія відкрила свій офіс на Мальті, країні-члені Європейського Союзу, що ще більше зміцнило її присутність в регіоні.

Маючи ці сертифікати та ліцензії, SkyUp MT тепер може укладати угоди мокрого лізингу, пропонуючи свої літаки іншим авіакомпаніям. Це надає авіакомпанії гнучкості та можливості співпрацювати з іншими перевізниками, одночасно розширюючи свою діяльність.

Наразі флот SkyUp складається з одного літака Boeing 737-800 на 189 місць. Літак 2011 року випуску має реєстраційний номер 9H-SAU. Авіакомпанія планує розширити свій флот на Мальті за рахунок нових контрактів, що свідчить про її прагнення до подальшого зростання та збільшення можливостей для обслуговування пасажирів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *