ЄС пропонує посилити правила водіння: Що потрібно знати

Спрощений обмін водійських прав для українців у Литві: що потрібно знати

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

На українців, які проживають у Литві, чекає приємна новина: процес обміну водійських посвідчень стане набагато простішим. Завдяки нещодавній угоді, підписаній міністрами внутрішніх справ обох країн, більше не треба складати іспит з водіння.

Тож, як працюватиме новий процес обміну посвідчень? Українці, які бажають обміняти свої водійські посвідчення в Литві, повинні будуть надати кілька основних документів. До них відносяться

  • Доказ постійного проживання в Литві.
  • Оригінал водійського посвідчення.
  • Медична довідка.

Наразі угода проходить необхідні процедури узгодження як в Україні, так і в Литві. Після остаточного узгодження вона набуде чинності через кілька місяців, спростивши процес обміну посвідчень для українських водіїв у Литві.

Ця подія є важливою як для громадян України, так і для литовської влади. Вона спрощує бюрократію, зменшує адміністративний тягар і покращує загальний досвід для громадян України, які прагнуть отримати литовські водійські посвідчення.

Очікується, що з набуттям чинності Угода сприятиме більш плавному процесу інтеграції українців та покращить загальну якість їхнього життя в Литві. Спрощена процедура обміну посвідчень водія підвищить їхню мобільність та забезпечить можливість впевнено пересуватися литовськими дорогами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *