У Берлін повертається проїзний за 29 євро - Berlin Pass

У Берлін повертається проїзний за 29 євро – Berlin Pass

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

З 1 липня Берлін знову запроваджує проїзний квиток вартістю 29 євро, який пропонує доступ до регіональних та швидкісних поїздів, метро, трамваїв та автобусів у межах міста. Цей крок має на меті полегшити безперешкодне пересування транспортною мережею Берліна, повідомляє The Mayor.eu.

Проїзний вартістю 29 євро, який раніше був доступний у 2022 році, але згодом був скасований, повертається до німецької столиці. Для тих, хто нечасто подорожує, Berlin Pass слугує альтернативою загальнонаціональному проїзному Deutschlandticket вартістю 49 євро.

Де можна користуватися берлінським проїзним?

Цей оновлений проїзний покриває всі регіональні поїзди, S-Bahn, лінії метро, трамваї та автобуси в тарифних зонах A та B, що поширюються на межі міста Берлін.

Окрім онлайн-продажу, квитки тепер можна придбати в центрах обслуговування клієнтів BVG. Їх можна отримати у вигляді мобільних квитків або пластикових карток.

Подібно до Deutschlandticket, ці проїзні є персоналізованими. Власники проїзних можуть брати з собою дітей віком до 6 років або собак без додаткової плати.

Важливим нововведенням є те, що проїзний вартістю 29 євро діє на річній основі, що вимагає від користувачів підписки на 12 місяців з щомісячним виставленням рахунків.

Згідно з соціологічним дослідженням BerlinTrend, відновлення проїзного за 29 євро користується значною підтримкою серед мешканців міста: 60% респондентів схвалили це рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *