В Хорватії продають будинки всього за €0.13

У Фінляндії запустили «Tinder» для будинків, що пустують

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Фінляндія представила унікальну платформу, яка імітує функціонал популярного додатку для знайомств Tinder, але з родзинкою – вона знаходить власників будинків та потенційних орендарів, зацікавлених у сільському житлі.

Як це працює? Власники будинків створюють профілі, що демонструють їхню нерухомість, з фотографіями та описами. У той же час, люди, які бажають переїхати до сільської місцевості, можуть створювати детальні профілі, що виражають їхні вподобання та наміри. За наявності взаємного інтересу відбувається “збіг”, що дозволяє обом сторонам розпочати розмову та обговорити деталі.

Варто зазначити, що ці сільські оселі не лише здаються в оренду за грошову винагороду. Деякі власники будинків пропонують безкоштовне проживання в обмін на обов’язки по догляду за будинком, наприклад, догляд за садом чи підтримання його в належному стані. Це безпрограшна ситуація, яка дозволяє орендарям відчути спокій сільської місцевості, одночасно допомагаючи утримувати своє тимчасове житло.

Хоча наразі додаток доступний лише фінською мовою, він є чудовою можливістю для тих, хто хоче зануритися в унікальний шарм фінської сільської місцевості. По мірі того, як платформа набирає популярності, існує потенціал для розширення мовної пропозиції, що зробить її доступною для ширшої аудиторії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *