Бесплатный медицинский центр для украинских беженцев открывается в Польше

У Польщі відкрився безкоштовний медичний центр для українських біженців

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

У столиці Польщі відкрився новий медичний центр, де українські біженці зможуть пройти безкоштовне обстеження та лікування. Центр, відомий як Centrum Pomocy Medycznej dla Uchodźców, пропонує консультації лікарів різних спеціальностей.

Ця ініціатива спрямована на надання гуманітарної допомоги українцям у Польщі і є пілотним проектом, реалізованим завдяки співпраці Військово-медичного інституту з медичними працівниками Збройних сил Королівства Йорданія.

На сайті Військово-медичного інституту підкреслюється, що окрім лікування, вони також зосередяться на профілактиці захворювань та вакцинації для громадян України, які прибули після 24 лютого 2022 року. Право на допомогу в центрі мають наступні категорії осіб:

  • громадяни України
  • подружжя громадян України, які не є громадянами України
  • громадяни України з Картою поляка
  • Близькі родичі громадян України з Картою поляка

Центр пропонує широкий спектр послуг, включаючи консультації педіатрів, терапевтів, гінекологів, хірургів та психологів. Крім того, доступні лабораторні аналізи, візуальна діагностика та щеплення для дорослих і дітей.

Записатися на прийом до лікаря в центрі можна в реєстратурі, яка знаходиться за адресою ul. Szaserów 128, Варшава (будівля модульної лікарні), або зателефонувати за номерами 261 817 852 або 261 817 865. Варто зазначити, що в майбутньому подібні центри планується відкрити і в інших містах Польщі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *