У Туреччині пропонують заборонити "все включено"

У Туреччині пропонують заборонити “все включено”

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Турецькі підприємці виступають за відхід від системи “все включено” в туризмі, стверджуючи, що вона обмежує потенціал країни до зростання і процвітання. Заохочуючи відвідувачів виходити за межі своїх готелів і занурюватися в багатий культурний та гастрономічний досвід, який пропонує Туреччина, може відкрити світ нових можливостей і потоків доходів як для країни, так і для місцевого бізнесу.

“Хоча кількість туристів зростає, турист, який ще кілька років тому витрачав у Туреччині 900 доларів, зараз у середньому за межами готелю витрачає менш як 2 долари. Найважливіша причина такого зниження витрат на душу населення полягає в тому, що туристи сидять у готелі, не подорожують і не витрачають гроші”, – заявив президент Конфедерації турецьких торговців і ремісників (TESK) Бендеві Паландекен.

Система “все включено” була популярним вибором для багатьох туристів, які відвідують Туреччину, але її обмеження опинилися в центрі уваги. Згідно з цією моделлю, туристи, як правило, залишаються в межах своїх курортів, що призводить до мінімальних витрат за межами готелів. Такий брак досліджень означає, що інші процвітаючі галузі, такі як медичний туризм, культурний досвід і гастрономія, не отримують повної вигоди від іноземних відвідувачів.

Одним з ключових аспектів, які роблять Туреччину одним з найпопулярніших туристичних напрямків, є її різноманітна і вишукана кухня. Пропагуючи відхід від курортів із системою “все включено”, ми можемо заохотити мандрівників завітати до місцевих забігайлівок, вуличних ринків і ресторанів, щоб насолодитися унікальними смаками турецької кухні. Кожен регіон може похвалитися своїми кулінарними скарбами, забезпечуючи чудовий досвід на будь-який смак.

Туреччина – країна з багатою історією, культурою та природною красою. дослідити. Таким чином, відвідувачі зможуть глибше оцінити спадщину країни, створюючи незабутні спогади, відвідуючи історичні пам’ятки, занурившись в яскраві місцеві традиції та поспілкувавшись з теплим і гостинним турецьким народом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *