Вільнюс продовжив для українців безоплатний проїзд на 2024 рік!
Фото: Vilnius.lt / Mariuzz

У Вільнюсі українцям продовжили безкоштовний проїзд на 2024 рік

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

На знак солідарності уряд Литви оголосив про продовження пільг для українських біженців, надавши їм право на безкоштовний проїзд у столичному громадському транспорті протягом усього 2024 року, повідомляє LRT.lt.

Постанова № 41, ухвалена радою, базується на кількох законах Литовської Республіки і передбачає 100% знижку на проїзд в автобусах і тролейбусах для іноземців, які виїхали з України через військові дії Російської Федерації. Ця ініціатива є частиною ширшої підтримки, яку Вільнюс пропонує українським біженцям з початку війни в Україні у 2022 році.

Відповідно до правил, викладених у литовському законодавстві, рада самоврядування Вільнюса створила відповідну комісію:

“У 2024 році іноземці, які виїхали з України через військові дії Російської Федерації, матимуть право на 100% знижку на проїзд у місцевих автобусах і тролейбусах”, – йдеться у рішенні ради від 13 грудня 2023 року.

Забезпечуючи доступність і зручність у повсякденному житті біженців, ця підтримка дозволяє їм користуватися громадським транспортом безкоштовно. Крім того, міська влада надає аналогічні пільги вчителям і фахівцям у сфері освіти, культури та соціальних послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *