"Укрзалізниця" анонсувала новий міжнародний маршрут та онлайн продажі
Фото: facebook/Ukrzaliznytsia

“Укрзалізниця” анонсувала новий міжнародний маршрут та онлайн продажі

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

“Укрзалізниця” оприлюднила амбітні плани щодо впровадження системи онлайн-продажу квитків на свій прямий потяг до Відня до кінця 2023 року. Олександр Перцовський, начальник пасажирських перевезень “Укрзалізниці”, розповів про ці амбітні плани під час презентації графіку руху поїздів на наступний рік.

Олександр Перцовський підкреслив, що місто Чоп перетворюється на потужний транспортний вузол, а маршрут Чоп-Відень стане невід’ємною частиною сполучення з Києвом та Львовом. Наразі маршрут до Відня, один з третіх-четвертих за популярністю, пропонує лише два вагони на 60 місць. Однак Перцовський запевнив, що це скоро кардинально зміниться.

“У нашому новому поїзді ми пропонуємо щонайменше 100-150 місць, з можливістю подальшого розширення”, – заявив Перцовський. Він підкреслив, що новий поїзд курсуватиме на базі регулярного рухомого складу, який раніше курсував між Австрією та Румунією.

Укрзалізниця також оголосила про швидкий запуск онлайн-продажу квитків на поїзд до Відня.

“Ми прагнемо до кінця року запустити онлайн-продаж квитків на всі поїзди, в тому числі і на цей, – зазначив керівник пасажирських перевезень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *