Укрзалізниця анонсувала запуск щоденного поїзда в Варшаву з Рава-Руська

Укрзалізниця анонсувала запуск щоденного поїзда в Варшаву

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Укрзалізниця має чудову новину для мандрівників в Україні. Починаючи з осені 2023 року, буде запущено новий щоденний маршрут поїзда, що з’єднає Раву-Руську з Варшавою, що забезпечить зручне залізничне сполучення між Україною та Польщею.

Про цю ініціативу повідомили на офіційному Telegram-каналі Укрзалізниці. Очікується, що новий маршрут буде обслуговувати до 500 пасажирів щодня, пропонуючи комфортний та ефективний засіб пересування.

Євген Лященко, голова правління Укрзалізниці, поділився думками щодо цього проекту: “Наразі такі міста, як Київ, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Полтава, Миргород, Олександрія, Рівне, Ковель, Мукачеве, Чоп та інші мають пряме залізничне сполучення з європейськими країнами. Наступної осені ми плануємо запустити новий залізничний маршрут, що з’єднає Раву-Руську з Варшавою”.

Для подальшого покращення досвіду пасажирів Укрзалізниця забезпечить безперешкодну пересадку для пасажирів, які прибувають на станцію Рава-Руська, що полегшить подальшу подорож до Львова.

Крім того, очікується укладення угоди з польською стороною про відкриття додаткового залізничного маршруту між Києвом та Варшавою з використанням українських вагонів стандартного розміру. Це значно збільшить доступність прямого сполучення між двома столицями.

Варто зазначити, що у травні 2023 року цей маршрут поїзда пройшов успішні тестові випробування. Із запуском цього нового маршруту потенціал прямого сполучення між столицями України та Польщі збільшиться вдвічі-втричі.

Де недорого жити в подорожах?

Хочете знайти дешевий готель, хостел – сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни десятки систем бронювання готелів.

Або улюблений та всім знайомий booking.com
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *