Планується запуск прямого поїзда з Києва до Кошице

Укрзалізниця розширює пряме сполучення між Києвом і Варшавою

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

“Укрзалізниця” розширює сполучення між Києвом та Варшавою. Прямий маршрут користується високим попитом, але не має достатньої кількості квитків. Щоб вирішити цю проблему, тестовий поїзд з 14 стандартних вагонів вирушив у подорож для отримання схвалення польської сторони.

Наразі на маршруті Київ-Варшава спостерігається значний дефіцит квитків. Щоденно Укрзалізниця отримує понад 3 000 запитів на квитки, що в 10 разів перевищує кількість місць у вагонах. Обмежена кількість місць є наслідком використання польськими залізницями спеціальних “вузьких” вагонів RIC з 3-місними купе.

Переговори між українською та польською залізничною владою були успішними, що дозволило отримати технічні дозволи від польського регуляторного органу UTK (Urząd Transportu Kolejowego). Пробний запуск вагонів українського стандарту завершив подорож з Києва до Варшави, повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”..

Оновлення від 1 червня: Тестовий поїзд з 14 вагонами “Укрзалізниці” прибув до Варшави. Очікується остаточний дозвіл від польської влади на додавання додаткових вагонів для задоволення високого попиту.

Де придбати квитки на потяг “Укрзалізниці”:

Квитки можна придбати на офіційному сайті booking.uz.gov.ua, через мобільний додаток та чат-бот. Додаткова інформація доступна на сайті uz-vezemo.com.

“Укрзалізниця” розширила свою міжнародну мережу після російського вторгнення та призупинення авіасполучення. Було відкрито пряме сполучення між Києвом та Хелмом (2 щоденні рейси, які зручно стикуються із польськими рейсами на Варшаву), нічні поїзди між Києвом та Перемишлем, а також маршрути з Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Одеси, Вінниці, Хмельницького, Тернополя та Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *