"Укрзалізниця" запускає нову можливість пошуку та швидкого придбання квитків

“Укрзалізниця” запускає нову можливість пошуку та швидкого придбання квитків

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

“Укрзалізниця”, державна залізнична компанія України, оголосила про запуск бета-версії нової системи моніторингу та автоматичного придбання квитків на поїзди внутрішнього сполучення. Про це повідомила прес-служба перевізника у месенджері Telegram.

Нова функція дозволяє авторизованим користувачам через сервіс “Дія.Підпис” отримати доступ до експериментальної функції моніторингу наявності квитків у двох варіаціях:

  1. Для вже наявних маршрутів, з можливістю відстежувати наявність конкретних місць.
  2. Для маршрутів між містами, що дозволяє користувачам відслідковувати введення у продаж нових поїздок.

У компанії також зазначили, що під час моніторингу окремих поїздок користувачі можуть активувати автоматичне бронювання квитків, ввівши дані пасажира та здійснивши оплату. У цьому випадку кошти будуть негайно списані, але будуть повернуті на банківську картку, якщо моніторинг буде скасовано або бажані квитки не будуть знайдені.

Користувачі, які використовують цю систему, отримуватимуть сповіщення через додаток як про знайдені квитки, так і про автоматично придбані, якщо увімкнена функція автоматичної купівлі.

Наразі основна увага приділяється тестуванню, яке відкрите для всіх зацікавлених осіб. Бажаючі взяти участь можуть завантажити додаток для тестування і приєднатися до нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *