"Укрзалізниця" запускає "Різдвяні експреси" у Києві та Львові
Фото: “Укрзалізниця”

“Укрзалізниця” запускає “Різдвяні експреси” у Києві та Львові

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

“Укрзалізниця” відкриває святковий сезон чарівним “Різдвяним експресом” – ретро-паровозом, що курсуватиме мальовничими маршрутами Києва та Львова. Святкові подорожі заплановані на 23, 24, 30 та 31 грудня.

У Києві паровози відправлятимуться двічі на день о 10:27 та 12:40, а у Львові магія розгортатиметься тричі на день о 10:05, 13:00 та 15:20.

Для того, щоб отримати незабутні враження, Укрзалізниця рекомендує прибути на вокзал щонайменше за 30 хвилин до відправлення поїзда. Пасажири можуть закарбувати пам’ятні моменти з професійним фотографом, який безкоштовно фотографує біля історичного паровоза. У вагонах на дітей чекає жвава програма, що супроводжується частуваннями та сюрпризами.

У разі оголошення повітряної тривоги Укрзалізниця запевняє, що поїзди курсуватимуть за розкладом, а дитячі заходи будуть перенесені з платформ у безпечні вагони.

Квитки можна придбати через додаток Укрзалізниці та чат-ботів, за спеціальними запитами для поїздів Київ-Пасажирський — Київ-Казковий та Львів — Львів-Казковий.

Підкреслимо, що 30% місць зарезервовано для безкоштовних поїздок дітей загиблих залізничників, військовослужбовців та інших пільгових категорій.

У передсвяткові дні Укрзалізниця продовжує пропонувати різноманітні можливості для подорожей, зокрема, з 21 грудня відновлює курсування денного поїзда “Інтерсіті+” №743, відомого як “Бойківський експрес”, що з’єднує Київ та Славське, на зимовий період. Квитки на цей рейс, що стартує 21 грудня, доступні з 3 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *