В Хорватії продають будинки всього за €0.13

В Хорватії продають будинки всього за €0.13

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Леград, мальовниче хорватське містечко з населенням менш 2000 мешканців, знову потрапляє в заголовки газет, пропонуючи будинки за приголомшливою ціною – 13 євроцентів. Ця приваблива ініціатива має на меті заохотити молоді сім’ї оселитися в цьому ідилічному місці, повідомляє Forbes.

Місто вперше прийняло цю унікальну стратегію у 2018 році, і, схоже, вона працює. В останньому раунді вже було продано п’ять будинків, і три сім’ї вже заселилися в них. Примітно, що кожна з цих родин вітала нового члена під час переїзду, що відображає позитивну тенденцію в демографічному ландшафті Леграду.

Цінник у 13 центів має історичне значення. Попередньою валютою Хорватії була куна, а під час конвертації валюти в євро минулого року еквівалент 1 куни став приблизно 13 центів. Ця символічна сума додає шарму і без того привабливій пропозиції.

Зацікавлені кандидати повинні відповідати певним критеріям. Вони повинні бути молодше 45 років, перебувати у шлюбі або позашлюбному партнерстві, не мати судимостей і не володіти будь-якою іншою власністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *