В Німеччині запустили платформу пошуку житла для українців: деталі
Жінка тримає ключі від квартири. Фото: Freepik

В Німеччині запустили платформу пошуку житла для українців: деталі

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Німеччина запустила комплексну федеральну програму, спрямовану на допомогу українським біженцям у пошуку житла. Ініціатива передбачає співпрацю уряду та Wunderflats – онлайн-платформи, покликаної спростити процес пошуку житла та подачі заявок.

Потреба в такій програмі виникла у зв’язку з тим, що Німеччина стикається з проблемами з розміщенням зростаючої кількості українських біженців. Щоб вирішити цю проблему, Wunderflats разом з Федеральним міністерством внутрішніх справ та некомерційною організацією ProjectTogether запустили ефективну кампанію #HelpingWalls.

Цифрова платформа доступна українською та російською мовами, що робить її зручною для україномовних людей. За допомогою платформи біженці можуть легко і швидко знайти безпечне житло по всій Німеччині.

Процес дуже простий. Потенційні мешканці, які тікають від конфлікту, можуть подавати свої заявки на житло через спеціальну сторінку проекту helfendewaende.de. Платформа дозволяє заявникам:

  • Без зусиль шукати та знаходити різні варіанти житла.
  • Бути в курсі статусу своїх запитів на житло.
  • Безперешкодно зв’язуватися з орендодавцями для завершення домовленостей перед заселенням.
  • Після схвалення заявки орендодавцем, біженцям буде запропоновано підтвердити свою зацікавленість, що забезпечить плавний перехід до нового житла.
В Німеччині запустили платформу пошуку житла для українців: деталі
Приклад пропозицій житла в Берліні та за містом

Платформа представляє різноманітний вибір житла, пропонуючи як платні, так і безкоштовні варіанти, щоб задовольнити конкретні потреби та вподобання українських біженців.

Ця ініціатива обіцяє прискорити житловий процес для біженців і забезпечити їм такий необхідний комфорт і стабільність, коли вони починають свій шлях до відновлення життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *