Відвідати музеї Берліна у 2024 році можна безкоштовно
Фото: MAISANT Ludovic / he

Відвідати музеї Берліна у 2024 році можна безкоштовно

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Берлін знову вітає улюблені “Музейні неділі”, пропонуючи безкоштовний вхід до 60 музеїв кожної першої неділі місяця. Вперше запроваджена у 2019 році, програма була тимчасово призупинена через пандемію, але зараз її продовжено, отримавши фінансування на 2024 і 2025 роки.

Сенатор Джо Кяло оголосив про продовження ініціативи “Музейна неділя”, що дозволяє місцевим жителям і туристам досліджувати багату культурну спадщину Берліна, не витрачаючи ні копійки. Музеї-учасники варіюються від культових Altes Museum, Gemäldegalerie та Пергамського музею до менших перлин, таких як Werkbundarchiv, Музей декоративного мистецтва та Музей Кноблаухгауз.

У 2023 році “Музейна неділя” привабила близько 750 000 відвідувачів, що на 35% більше, ніж у попередньому році. Програма має особливу популярність серед молоді з прилеглих районів.

Хоча більшість музеїв дозволяють спонтанне відвідування, рекомендується бронювання місць у найбільш популярних музеях заздалегідь спланувати свій візит. Перша “Музейна неділя” 2024 року вже не за горами, що дає чудову нагоду спланувати чудовий день серед культурних скарбів Берліна. Перевірте на сайті детальну інформацію про музеї-учасники цього місяця та отримайте максимум задоволення від яскравої мистецької сцени Берліна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *