Візовий центр Канади в Києві відновив роботу

Візовий центр Канади в Києві відновив роботу

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Візовий центр Канади в Києві відновив свою роботу. Починаючи з 29 травня 2023 року, центр переїхав і працює в повному обсязі, задовольняючи потреби заявників.

Запис на прийом та здача біометричних даних:

Щоб записатися на прийом для здачі біометричних даних, заявники повинні мати при собі лист-інструкцію зі збору біометричних даних (BIL), як отримати (BIL) читайте в нашій статті. Візовий центр надаватиме послуги лише особам, які отримали цей лист, що містить інструкції щодо збору біометричних даних. Інші послуги, такі як подача паспортів, залишатимуться недоступними до подальшого повідомлення.

Записатися на прийом для здачі біометричних даних можна електронною поштою. Зацікавлені заявники повинні надіслати електронного листа на адресу Canada_registration@vfshelpline.com, яка слугує призначеною контактною особою для запису на прийом та вирішення пов’язаних із цим питань.

Важлива інформація для реєстрації зустрічей:

Для забезпечення безперешкодного процесу реєстрації зустрічей, електронний лист із запитом на зустріч або будь-які зміни повинен містити наступні дані:

  • Повне ім’я
  • Дата народження (згідно з паспортом)
  • Номер IRCC (13-значний номер, зазначений на другій сторінці листа з біометричними інструкціями)
  • Номер мобільного телефону та адреса електронної пошти
  • Бажане місто для здачі біометричних даних (Київ або Львів)
  • Заявники також повинні додати до електронного запиту копію Інструкції з біометричних даних.

Важливо зазначити, що у зв’язку з високим попитом, зустрічі будуть призначатися за наявності вільних часових слотів. Надання повної й точної інформації разом з необхідними підтверджуючими документами має вирішальне значення для успішного бронювання зустрічі.

Сімейні/групові зустрічі:

Для сімей або груп (до 5 осіб) один електронний лист з одного облікового запису повинен містити всю необхідну інформацію про кожну особу. Кілька запитів з однієї адреси електронної пошти не будуть прийняті.

Українські заявники можуть скористатися спрощеною візовою програмою під назвою CUAET (Канадсько-українська угода про працевлаштування та подорожі). Ця програма пропонує кілька переваг, серед яких

  • Гостьові візи: українці можуть подати заяву на отримання безкоштовної гостьової візи терміном дії до 10 років.
  • Дозволи на відкриту роботу: Заявники також можуть подати заяву на отримання відкритого дозволу на роботу, що дозволяє їм працювати в Канаді до 3 років, у порівнянні зі стандартним 6-місячним дозволом для звичайних відвідувачів.

Програму CUAET, яку було запроваджено в березні 2022 року, було продовжено, що дозволило заявникам подавати документи на отримання візи безкоштовно до 15 липня 2023 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *