Авіаквитки до Парижу з Варшави від €44!

Влада Парижу планує підвищення туристичного збору в три рази

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Паризькі готельєри висловлюють занепокоєння у зв’язку з новою пропозицією міської влади значно підвищити податки на туристів під час Олімпійських ігор.

У разі схвалення, сума податку становитиме від 1 до 15 євро за ніч, що є значним підвищенням порівняно з нинішніми ставками, які починаються з 0,25 євро, а максимальна – 5 євро, навіть для розкішних номерів. Цей крок спрямований на фінансування громадського транспорту під час Олімпіади 2024 року.

Уряд виправдовує 200-відсоткове підвищення, стверджуючи, що це допоможе профінансувати громадський транспорт. Однак критики стверджують, що очікуваний збір удвічі перевищує реальні потреби у транспортних послугах.

Готельєри запропонували альтернативи, щоб зберегти пропорційність податку, прагнучи пом’якшити удар від запропонованого підвищення. Незважаючи на їхні зусилля, ці альтернативи постійно відхиляються. Паризька міська рада наполягає на тому, що ці кошти мають вирішальне значення для забезпечення ефективного транспортного обслуговування під час Олімпіади.

Очікується, що запропоновані податкові зміни будуть впроваджені без схвалення парламенту, що викликає занепокоєння щодо прозорості та залучення громадськості до процесу прийняття рішень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *